Ana Sayfa > Biz Kimiz?
Biz Kimiz?
Sabri Salış

1968’de Konya’da doğan Sabri Salış, eğitimini burada tamamladıktan sonra evlenerek Almanya’ya gitti. Değişik sektörlerde çalıştı. Din ve felsefe konusundaki arayışları sırasında Çigong ve Reiki ile tanıştı. Enerjinin, meditasyonun ve transın insan üzerindeki etkilerini gözlemledi.

Homeopatinin şifa gücünü kendisinin ve ailesinin üzerinde bire bir tecrübe etmiş olması, onun homeopatiye yönelmesinde önemli bir etken oldu. 2002’de Berlin’de doğal sağlık uzmanlığı eğitimine başladı. 2008’de Sağlık Bakanlığı’nın Doğal Sağlık Uzmanlığı sınavını kazanarak Heilpraktiker diplomasını aldı. Bu dönemde Annelise Obermann’dan homeopati eğitimi aldı. Hahnemann Schule Berlin’de homeopati uzmanlık seminerlerine katıldı.

Jutta Gbur’dan Hanne Marquardt’a göre şifa refleksolojisi eğitimi aldı ve bu dalda eğitmenlik eğitimini tamamladı. Sülük terapisi, Bach Çiçekleri terapisi, göz jimnastik eğitimi ve eğitmenlik sertifikası, dinamik bel kemiği ve eklem terapisi, St. Hedwig Kliniği’nde akupunktur eğitimlerini tamamladı. Anneliese Obermannn’dan Aile Dizimi eğitimi aldı, Bert Hellinger’in seminerlerine katıldı.

İnsanları ruh, beden ve zihin olarak ele alıp tam olarak şifalanmaya götürecek bir yöntemin arayışı içinde oldu. Bedeni ve bedenin dilini daha iyi anlamak ve ruhla ilişkisini çözmek için üç yıl boyunca geçmiş yaşam terapileri üzerine çalıştı, değişik yöntemleri öğrendi. Bu süreçte kendi geçmiş yaşamlarını şifalandırdı ve bedenin ruhun kutsal mekȃnı olduğu düşüncesine ulaştı. Petra Schneider’in ortaya çıkardığı LichtWesen enerji ürünleri ve Touch of Oneness (Birliğin Dokunuşu) enerji çalışması ile tanışması onda önemli bir ruhsal değişim başlattı. Ardından Petra Schneider’in Ruhu Anlamak, 12 Elohim Enerjisine Uyumlanma ve 12 Yaratılış Işınına Uyumlanma çalışmalarına katıldı. Tüm bu çalışmalar şifa konusunda tüm yeteneklerini nasıl hayata geçireceği konusunda tam bir netlik kazanmasına yol açtı.

Kişinin kendi bedenini tanıyıp kendi kendisinin şifacısı olması onun asıl hedefi. Homeopati, refleksoloji, Bach Çiçekleri ve kendi geliştirdiği ruhsal şifalanma terapisi konularında danışmanlık yapıyor. Anadolu Erenleri isimli üç günlük enerji çalışmasını yönetiyor. Aynur Salış’la evli olan Sabri Salış, iki çocuk babası.
Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Yazdır